SMS půjčka

Půjčka přes smsku? Opravdu, dnes už lze přes smsku zařídit téměř vše, včetně úvěrových produktů. V čem je půjčka ihned specifická a jak ji získat?

K této půjčce se váže hned několik zajímavostí. Předně jde o poměrně nízké obnosy, které je potřeba splatit dost rychle. Často se taková půjčka nazývá i „půjčka do výplaty“, protože jde o částky, které tak akorát stačí na základní potřeby a možná nějaké menší až střední nenadálé výdaje.

Dalším specifikem je systém půjčování – ověřování klienta zde probíhá pouze na základě bankovního účtu, který klient musí na své jméno mít. Zpočátku si lze půjčit pouze několik málo tisíc korun, které musí splatit nejpozději do 30 dnů, i se stanoveným poplatkem, který však není nikterak vysoký. Tady do hry vstupují dvě zásadní odlišnosti – pokud chceme půjčku splatit později, můžeme si zakoupit odklad, který opět činí určitou část z půjčeného obnosu peněz. Takhle lze splacení odsouvat o týden nebo čtrnáct dní, takže sice získáváme čas na splacení, ale zároveň se nám půjčka prodražuje. Jednoznačně se ale jedná o zajímavý prvek, který na jedné straně dovoluje společnosti vydělávat na jedné půjčce i poměrně hodně peněz, ale na druhé straně dává klientům možnost splácet i v delším časovém horizontu, přičemž zda zvolí prodloužení splatnosti, je pouze na nich.

Jak už jsme zmínili, sms půjčka ihned většinou operuje s poměrně malými finančními částkami, ale i zde přichází jedna neokoukaná vlastnost – po první dobré zkušenosti, kterou má klient i poskytovatel (tedy vše je řádně v termínu splaceno), se otevírá možnost půjčit si více. Společnost už ví, že klient je spolehlivý, takže si dovolí půjčit více. To je poměrně zajímavé i pro klienty, kteří se tímto způsobem mohou docela bezbolestně naučit, jak se s půjčkami vůbec zachází – nejprve je potřeba dělat malé krůčky a naučit se finanční zodpovědnosti, k čemuž je tento produkt takřka ideální.

Nezávazná online žádost:

Hlavní výhody Provident půjčky:

  • bez dokazování příjmu
  • bez ručitele
  • bez osobní schůzky z pohodlí Vašeho domova přes SMS nebo internetu