Smart půjčka

Mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky na českém trhu patří smart půjčka. Jaké jsou její specifikace, kdo ji může využívat a v čem je výhodná?

Výše půjčky záleží na klientech, kteří si mohou vybrat v rozmezí čtyř až padesáti tisíc korun, které mohou splácet poměrně dlouhou dobu, osm nebo třináct měsíců. Pro mnoho žadatelů o nebankovní půjčku je velkou výhodou, že vyřízení smart půjčky je rychlé, probíhá po internetu a telefonu. Zároveň také peníze obdrží v hotovosti, takže žádné starosti s pomalými bankovními převody – peníze klienti obdrží do ruky a to bez chození na pobočku, protože Smart půjčka je proplacena kurýrem, který dojde až ke klientovi domů.

Smart půjčka v sobě sdružuje většinu výhod, které nebankovní finanční služby mají. Důležité je, že jde o půjčku bezúčelovou, takže nemusíte dokazovat, ani uvádět k čemu peníze chcete. Neméně klíčový je individuální přístup ke každému klientovi, který společnost prosazuje. Pro získání půjčky je klíčové mít nějaké zajištění, přičemž nejsnadnější je mít dostatečnou bonitu, tedy schopnost splácet, která je daná výší pravidelných příjmů. Ale i pokud máme bonitu nízkou, můžeme půjčku získat, stačí se zaručit majetkem, nebo do celého procesu přizvat ještě dalšího žadatele (výhodné například pro páry).

Ale zůstaňme u bonity – pro získání smart půjčky nemusíte pobírat tradiční plat. To znamená, že ji můžete získat i v případě, že pobíráte penzi, nebo třeba příspěvek na mateřské dovolené, rozhoduje pouze to, zda pravidelný příjem máte.

Na poměry nebankovních půjček se může tento produkt pochlubit i příjemným úrokem, takže se neprodraží tolik, jako některé „půjčky pro každého“, které se pohybují i ve stovkách procent RPSN.
Nezávazně požádat o půjčku lze během okamžiku a každá žádost bude bez zbytečných odkladů zpracována, přičemž zaměstnanec společnosti s každým klientem dořeší všechny náležitosti po telefonu.

Nezávazná online žádost:

Hlavní výhody Smart půjčky:

  • výše půjčky od 4 000 Kč do 50 000 Kč
  • splatnost 8 až 13 měsíců
  • pravidelné měsíční splátky
  • výplata v hotovosti
  • u velmi rizikových klientů při nedostatečné bonitě spoludlužník
  • bezúčelovost, možnost refinancování
  • přeplatíte minimální částku