půjčka před výplatou

Patříte mezi zaměstnance, kteří se týden před výplatou strachují, jestli se svými penězi vyjdou? Pak patříte mezi naprostou většinu lidí v naší republice. Vytváření rezerv je u nás utopie, protože příjmy a výdaje jsou často buďto stejné, nebo jsou výdaje ještě o něco vyšší. V takové situaci se není co divit, že mnoho lidí pár posledních dní před výplatou opravdu strádá.

Pro tyto případy existuje forma půjčky, která je všem specifikům zcela přizpůsobená. Vžijme se do situace, kdy nám právě došly peníze – nemáme čas dokazovat bance nebo jiné společnosti, že jsme bonitní, nemáme čas na nějaké dlouhé schvalovací procesy, potřebujeme, aby nejlépe okamžitě někdo odeslal peníze na náš účet.
Půjčka do výplaty již opravdu existuje a není složité ji získat. Nejčastěji jde o takzvané sms půjčky, které si člověk sjedná jednoduše pomocí SMSky. Jde o půjčky zpravidla nízké, v řádech tisíců korun, které mají velmi krátkou dobu splatnosti, často 14 dní nebo měsíc. Zároveň o moc nepřeplatíme, většinou jen o pár stovek.
Pokud půjčku řádně splatíme, nebo si zakoupíme prodloužení splatnosti (od poskytovatele chytré vydělávání peněz a pro klienta zase vítaná možnost odsunutí splacení půjčky) a poté zaplatíme, můžeme se těšit, že příště už si budeme moci půjčit peněz více. Společnost si nás tedy takhle postupně oťuká, aniž by to mělo vliv na rychlost poskytování půjčky.

Je však nutné pamatovat, že když si budeme půjčovat každý měsíc, pouze zbytečně zaplatíme úroky navíc – jedná se tedy o dobrou možnost, jak v případě potíží přečkat pár dnů či týdnů, ale rozhodně ne o všespásné řešení – pokud nám každý měsíc chybí pár tisíc, asi se budeme muset uskromnit, protože půjčováním si se bohatšími nestaneme.

půjčka před výplatou