půjčka bez registru a poplatku předem

Co znamená, že je půjčka bez registru? Že o ni budou většinou žádat lidé, kteří jsou v registru dlužníků zapsáni. A co znamená, že je bez poplatku předem? Jednoduše to, že je férová a nejde o podvod. O obojím si teď ale řekneme něco podrobnějšího.

Registr dlužníků je typický strašák, se kterým se vyplatí počítat. Je totiž až příliš snadné se v něm ocitnout. A dostat se z něj? Záležitost na dlouhé měsíce a roky. Pokud už jednou v registru dlužníků jsme, tak máme na dlouhou dobu utrum se všemi typy bankovních půjček, což nás do jisté míry omezuje, neboť banky se mohou stále pochlubit nejnižšími úroky.

Ale už z názvu této půjčky je zřejmé, že nám někde půjčí i přes tento neveselý fakt. Nebankovní společnosti si uvědomují, že v registru dlužníků je zapsáno mnoho osob. Osoby, které nemohou jít do banky, které si jsou ochotné půjčit, a které vůbec nemusí být tak nezodpovědné, jak se nám všemocný registr snaží říct.
Ano, tato možnost je vykoupena vyšším úrokem, ale lze si vybrat takovou půjčku, která bude i pro jejího poskytovatel neriziková, takže se podaří RPSN udržet v dostatečně nízké hladině. Pokud můžeme nabídnout dostatečně vysoký příjem, ručení partnera/ky nebo známých, ručení majetkem, pak není problém získat i poměrně vysokou půjčku, i když jsme zapsání v registru dlužníků.

Půjčky bez registru a poplatku předem by pak měla být samozřejmostí. Ano, zpracování žádosti něco málo stojí, ale o to zde vůbec nejde – kvalitní úvěrové společnosti se všechny tyto minimální náklady vrátí na spokojených klientech. Společnosti vyžadující poplatky předem chtějí totiž zcela něco jiného. Chtějí pouze snadný zisk – většinou je jediným ziskem těchto společností samotný poplatek, protože půjčku nakonec neposkytnou. Je to snadný a bez nadsázky podvodný způsob podnikání, takže osoba nebo společnost, která od vás chce poplatek předem, je bezesporu podvodník, se kterým nemá cenu ztrácet čas.

půjčka bez registru a poplatku předem