půjčka bez doložení příjmu

Při žádosti o půjčku existuje mnoho okolností, které nám přitěžují. Pokud se na nás některá z takových okolností „nalepí“, musíme rozlišovat, kde a jak moc nám uškodí. Ideálním řešením je půjčka bez doložení příjmu, která je velmi dostupná. Dalo by se říct, že stačí kterákoliv z následně zmíněných okolností a banky vám nepůjčí vůbec:

 • Jste v registru dlužníků
 • Nemáte dostatečný nebo doložitelný pravidelný příjem
 • Pokud se podíváme i jinde, požadavky mohou (pozor, ale nemusí! Jsou i nebankovní společnosti, jejichž nároky jsou stejné, ne-li vyšší, než u bank) klesat. Pokud tedy nemůžeme doložit příjem, určitě budeme hledat takovou společnost, pro kterou to není překážka k uskutečnění obchodu.

  Vyplatí se vůbec žádat o půjčku, když nemáme příjem? Je nutné si uvědomit, že finanční situace mnoha z nás je poměrně nestabilní. Když peníze máme, nemusíme si půjčovat, to je logické. A když už půjčit potřebujeme, tedy nemáme dostatek vlastních prostředků, pak už nám půjčí málokdo.

  Výhoda je právě v existenci nebankovních společností, které nám půjčí i v případě, že to opravdu potřebujeme. Je přitom zcela jedno, za jakým účelem finance potřebujeme. Důležité je, že společnosti poskytující půjčku nějakou záruku poskytneme. A obecně platí, že i když některé kritérium, které z nás dělá ideálního žadatele o půjčku, nesplníme, vyplatí se poskytnout co nejvíce dalších záruk.

  V tomto případě, když nemáme doložitelný příjem, můžeme svou situaci vylepšit třemi způsoby:

 • Spolužadatelem, který zvedne naši bonitu
 • Ručení, nejčastěji nemovitým majetkem, ale některé společnosti přijímají i ručení automobilem
 • Nejsme zapsáni v registru dlužníků
 • Pokud je tedy příjem tím jediným, v čem máme slabinu, získat půjčku nebude problém. A hlavně, taková půjčka bez doložení příjmu bude mnohem levnější, než když nemáme příjem, jsme zapsaní v registru dlužníků, ručit nemáme čím a nikoho nepřimějeme k společné žádosti. Pamatujte – vždy se snažte najít produkt, který vám sedí.

  půjčka bez doložení příjmu