Provident půjčka

Mezi nebankovními společnostmi, které poskytují na našem trhu půjčky, je Provident asi nejznámější. Jeho červenomodrobílé logo na nás působí už i z obrazovek televizí a za roky působení na našem trhu už si tato společnost našla mnoho spokojených klientů.

Provident půjčky jsou poměrně specifické, nezvyklé a na první pohled možná dokonce i divné. Nejzajímavějším prvkem bezesporu je, že se platí týdenní frekvencí – mnoha lidem takové splácení asi nebude vyhovovat, ale například osobám samostatně výdělečně činným je to jako ušité na míru, pokud často fakturují a jejich příjem je frekventovanější, než měsíční.
Kolik a na jak dlouho si můžeme půjčit? Provident nabízí půjčky do výše 50 000Kč, což je tak akorát, uvážíme-li, že nejdéle můžeme svou půjčku splácet 60 týdnů, tedy zhruba rok a čtvrt.

Pokud si chceme půjčit u Providentu, nejdůležitější je asi volba způsobu obdržení peněz – pokud jde o půjčku hotovostní, tak je úrok poměrně vysoký, ale stále zcela ve standardu nebankovní sféry.

Naopak, pokud zvolíme bezhotovostní půjčku, jsou úroky dosti nízké. Pokud si na dobu 60 týdnů půjčíme 50 000Kč, přeplatíme o pouhých patnáct tisíc, což nabízí málokterá konkurence.

Žádost o Provident půjčku probíhá samozřejmě zcela snadno a rychle, pomocí online formuláře, na jehož základě se žadatelům o půjčku ozve zaměstnanec společnosti, se kterým se dořeší všechny náležitosti.

Na společnosti Provident Financial je sympatické i to, že na svých stránkách se snaží upozorňovat na problémy, které s půjčkami souvisí, snaží se jim předcházet, vzdělává své klienty, aby byli lepšími klienty a hlavně, aby neměli problémy se splácením svých závazků, což je důležité pro společnosti Provident, ale hlavně pro každého konkrétního klienta a jeho bezstarostný život.

Nezávazná online žádost:


Hlavní výhody Provident půjčky:

  • je na cokoliv
  • od 4 000 do 50 000 Kč
  • je bez ručitele
  • je během několika hodin
  • bez skrytých poplatků
  • předem víte, kolik zaplatíte
  • přehledná smlouva
  • úspěšný finanční produkt v ČR