nebankovní půjčky bez registru

Půjčujeme-li si peníze a činíme-li tak u banky, jedním z neodmyslitelných kroků při posuzování naší žádosti je i nahlížení do registru dlužníků. Ten obsahuje jména „hříšníků“, kteří v minulosti nějakým způsobem nedostáli svým závazkům vůči různým společnostem. A když už je člověk jednou dlužníkem, dlouho se této nálepky zbavuje – dostat se z registru dlužníků tak trvá opravdu několik let. A jsme-li zapsáni v registru, tak nám žádná banka nepůjčí ani korunu. Co tedy s tím?

Mimo bank půjčuje i mnoho jiných subjektů – od přátel, přes soukromé investory až po nebankovní společnosti. Samozřejmě, rodina, přátelé a soukromníci asi nebudou příliš hledět na „nějaký“ registr dlužníků. Trochu jiné je to u nebankovních společností.

Ty často napodobují banky a do registru dlužníků nahlížejí. Ne vždy to ale znamená, že člověku v něm zapsanému půjčku neposkytnou. A naštěstí existují i takové společnosti, které registr dlužníků ignorují.
Právě tam by měly směřovat kroky všech těch, kteří jsou v registru zapsaní. Nebankovní půjčky bez registru jsou tak velmi populární, protože právě zápis v registru je jeden z hlavních důvodů, proč lidé půjčky od nebankovních společností vyhledávají.

I u nebankovních půjček ale musí klient splňovat nějaké požadavky – nejčastěji jde o dostatečnou bonitu, tedy schopnost splácet své závazky, která se určuje především z příjmů a výdajů klienta. Pokud je bonita dostatečná, není vlastně ani důvod přihlížet k tomu, že někdo nezaplatil některý závazek v minulosti a dostal se tak do registru dlužníků. Kromě dostatečného příjmu mohou k snadnému získání půjčky posloužit i další záruky, jako je ručení jiné osoby nebo majetkem.

Získat půjčku bez registru je tedy velmi snadné – stačí vyplnit online formulář a všechno bude v co nejkratším termínu vyřešeno.

nebankovní půjčky bez registru