Máte záznam v registru dlužníků? I tak můžete půjčku získat

Pro ty žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků je nemožné získat půjčku v bance. I tak můžete půjčku získat. Půjčka bez registru je dostupné řešení pro váš akutní nedostatek financí. Nejsou brány v potaz záznamy v registrech dlužníků u žadatele a tak je možné získat půjčku v nebankovním sektoru.

Pro toho, kdo má záznam za pozdní úhrady splátek půjček či telefonní služby je půjčka bez registru vhodná. Není určena zákazníkům s exekucí nebo v insolvenci. Podmínkou pro získání půjčky je mít minimálně 18 let a stabilní příjem, který může být i v minimální výši.

Profi Credit půjčka bez registru

Jednou z půjček bez registru je Profi Credit půjčka, kterou lze získat až do výše 166 000 Kč. U půjčky není nahlíženo do registru dlužníku, firma má vlastní interní podmínky pro posouzení žadatelů. Díky tomu projde i pro banku problémový zákazník.

Nebankovní Profi Credit půjčka vám poskytne libovolnou částku i když jste senior či žena na mateřské, vhodné produkty nabízí i pro podnikatele, za poměrně výhodných podmínek. Půjčku lze sjednat online, po telefonu nebo osobně na pobočce díky široké síti obchodních zástupců.

Bez registru získáte i mikropůjčky

Nechcete vysokou částku a stačí vám jen malá půjčka do výplaty? Řada nebankovních společností nabízí mikropůjčky bez registru. Půjčit si můžete libovolnou částku, potřebujete k tomu mít jen vlastní účet, OP, telefon.

Získat rychlé peníze za pomoci mikropůjčky je snadné řešení pro nečekanou situaci, kdy je nutně potřeba hotovost. Stačí pár minut a půjčka je vyřízena. Vyplnit jednoduchý formulář vám nezabere více než pár minut. Není nahlíženo do registru a nedokládají se příjmy, díky tomu je schválení půjčky značně urychleno.

Máte záznam v registru dlužníků? I tak můžete půjčku získat