Leasing-star

Finanční společnost LEASING-STAR spol. s r. o. Teplice existuje už od roku 1991. Ve svých počátcích poskytovala technické leasingové úvěry subjektům podnikajícím v pohostinství. Později se nabídka rozšířila o leasing vozidel pro soukromé i podnikající žadatele. Nabídka se týká nových i ojetých a osobních i užitkových vozů. V současné době navíc můžete s firmou Leasing Star kupovat či rekonstruovat nemovitost, konsolidovat své stávající závazky, řešit exekuce a další svízelné finanční situace, financovat podnikání a podobně.
Společnost Leasing Star poskytuje úvěry na základě ručení nemovitostí. Odpadá proto složité dokládání příjmů, prohlížení registrů a další procedury, které zdržují, popřípadě znemožní vyhovění žádosti. Bezplatná prohlídka nemovitosti úvěrovým poradcem odhalí, zda klient šanci uspět má, či nikoliv.

Nabídka:

Nákup, rekonstrukce nemovitosti – půjčit si lze až 50% odhadní ceny zastavované nemovitosti. Po odeslání peněz na účet, nemusí klient dokazovat použití peněžních prostředků (faktury za materiál či práci řemeslníků). Minimální výše úvěru je 100 000,- maximální potom 5 000 000,- Splátky si klient určí sám. Lze je rozložit na 6 – 96 měsíců.

Úvěr na podnikání – lze jím financovat start podnikání, rozvoj podnikání, provozní náklady, konsolidovat stávající závazky firmy, koupi nemovitosti, odkup podílů, a podobně. Minimální výš 100 000a maximální 10 miliónů korun. Opět je zástavou nemovitost a příjmy se nevykazují.

Konsolidace – spojením více závazků v jeden ulevíte měsíčnímu rodinnému rozpočtu a ušetříte na úrocích a poplatcích. Refinancovat lze půjčky od bankovních i nebankovních poskytovatelů.

Exekuce a zástavy – společnost Leasing Star poskytne finanční prostředky i na vyplacení zástavního práva a to jak u bankovního tak i nebankovního ústavu. Navíc můžete vyřešit i exekuci uvalenou na vaši nemovitost.
Na cokoliv – získat peněžní prostředky lze i bez udání účelu. Podmínky jsou podobné jako u ostatních typů produktů.

O všech variantách úvěrů si lze prostudovat podrobnosti na webových stránkách společnosti Leasing Star. Zde je možné vyplnit i on-line žádost a počkat, až se vám ozve úvěrový poradce a vše s vámi dopodrobna probere.

Leasing-star