ING Bank

Součástí největší světové bankovnicko-pojišťovací skupiny ING Group je tato banka, která na našem trhu působí od roku 1992. Dobré jméno si u nás získala hlavně její pojišťovací větev, Nationale Nederlanden, která však dnes už také spadá pod značku ING. Jedná se původně o holandskou společnost, která má své kořeny hluboko v devatenáctém století. Její novodobou expanzi nastartoval rok 1991, kdy se spojila velká holandská banka s velkou holandskou pojišťovnou, konkrétně NMB Postbank Groep s Nationale-Nederlanden.

Společnost ING je známá především pro svůj přístup ke každému klientovi – ten je velmi osobní a pro každého klienta vytváří taková řešení, která splní jeho očekávání, požadavky i potřeby, ať už se jedná o služby z bankovního nebo pojišťovacího sektoru.

ING Bank v České republice nabízí služby pro korporátní i privátní klientelu. Asi nejznámější je produkt ING Konto – jedná se o spořicí účet s výhodnými úrokovými sazbami i dalšími kladnými vlastnostmi (bezpoplatkový,…). ING Konto je i jedním z produktů, které pravidelně získávají ocenění v poměrně prestižní soutěži Zlatá Koruna. Od roku 2003 získala 16 nejvyšších ocenění, 7 stříbrných a 3 bronzové Koruny. Oceňovány jsou mimo jiné i produkty penzijního připojištění a podílových fondů.

Privátní klientele tedy ING Bank nabízí hlavně zhodnocení úspor, ale s partnery umí vyřešit i otázku bydlení (hypotéky).

Firemní klientela má v ING Bank silného mezinárodního partnera, který je připraven se postarat o všechny její potřeby.

ING Bank