Home Credit půjčka

Asi málokdo ještě nenarazil na společnost Home Credit, která v naší republice po mnoho let nabízí různé úvěrové služby, zejména ve spojitosti s nákupem na splátky, který zprostředkovává. Jedná se tak o jednu z nebankovních společností, ve kterou mají obyvatelé České republiky vysokou důvěru, protože jde o společnost, která už nám všem dokázala, že je na ni spoleh, že nám pomáhá při nákupu zboží a že jsou podmínky jejích úvěrů velmi výhodné – kdo by neznal splátky bez navýšení, nebo přeplacení o pouhých 10% za 10 měsíců?

Home credit půjčka na našem trhu nabízí i velmi zajímavou půjčku. Ta se od ostatních nebankovních půjček liší téměř ve všem. Prvním rozdílem je už ona jistota, že máme co dočinění s opravdovými profesionály, kteří pomáhají k penězům nejen sobě, ale i svým klientům.

Důsledkem toho je, že u Home Credit rozhodně musíme mít dostatečný příjem, jinak půjčku nezískáme. Odměnou nám je však to, že parametry půjčky jsou opravdu fantastické. Velmi důležitá je délka splácení, která může být od čtyř let (48 měsíčních splátek) po fantastických 7 let (84 měsíčních splátek). Samozřejmě, půjčíme-li si na dlouhou dobu, přeplatíme půjčku o nezanedbatelnou částku, ale měsíční splátky budou zase velmi nízké, ať si půjčíme jakýkoliv obnos.

Dalším specifikem je, kolik peněz nám takto půjčí – od dvaceti tisíc korun, po skvělých 150 000Kč. Proč ale vlastně Home Credit poskytuje půjčky, když se mu daří ve splátkovém prodeji? Ne každý totiž potřebuje peníze na zboží, které lze tímto způsobem koupit – velkou výhodou obyčejné půjčky je to, že nemusíme dokazovat účel, pro který peníze chceme.

Pokud máte o takovou půjčku zájem, možná vás i potěší, že ji lze do měsíce zrušit. To znamená, že když si ji rozmyslíte, tak nebudete muset splácet úroky, jen vrátíte půjčené peníze.

Půjčka lze čerpat buď bezhotovostně na bankovní účet, nebo na pobočkách pošty a tato spolupráce s důležitou institucí ji také činí unikátní a spolehlivou.

Nezávazná online žádost:

Hlavní výhody Home Credit půjčky:

  • zdarma vyřízení půjčky, zdarma předčasné splacení
  • půjčka od 10 000 až 150 000 Kč
  • půjčku můžete do 1 měsíce zrušit
  • pojištění výdajů – nemusíte se bát, že nebudete moci půjčku splácet
  • nepotřebujete ručitele
  • nemusíte si zřizovat běžný účet