FINPO

Máte problémy získat finanční úvěr v bance? Nevyhovuje vám délka celého procesu a zbytečná byrokracie? Máte problém s doložením řádného příjmu nebo se zápisem v registru dlužníků? Potom se obraťte na společnost FINPO. Zde se vám budou snažit vyhovět i v případě, že jste pro ostatní méně perspektivní či dokonce nevyhovující žadatelé.

FINPO vám půjčí na cokoliv bez doložení účelovosti nebo naopak zajistí hypotéku na nákup nemovitosti. Také vás umí zbavit hrozby exekuce a spojit vaše stávající závazky v jeden, výhodnější.

Nabídka:

Hypotéka klasická – lze jí financovat nákup či rekonstrukci nemovitosti. Její výše je odvislá od odhadní ceny. Je velice výhodná, výše úrokové sazby je zde opravdu malá. Pro její získání je proto potřeba splnit přísnější kriteria, než u ostatních produktů.

Hypotéka americká – finance získané touto formou lze využít na cokoliv. Na pořízení auta, zaplacení dovolené a podobně. Funguje více jako bezúčelný úvěr než jako klasická hypotéka.
Dluhy a exekuce – společnost FINPO vám může poskytnout pomoc i při vyplácení dluhů nebo exekucí váznoucích na vaší nemovitosti. Oddluží vás, ať už jsou věřiteli soukromé osoby, podnikatelé nebo bankovní ústavy. Půjčit si lze až 60%odhadní ceny nemovitosti.

Refinancování hypotéky – je vaše stávající hypotéka nevýhodná a blíží se konec jejího fixačního období? Pak je pravý čas na její refinancování. Díky společnosti FINPO ji můžete nahradit jinou, pro vás výhodnější hypotékou. Lze tak ušetřit na úrocích, zkrátit či prodloužit dobu splatnosti a podobně.

Konsolidace – mnoho lidí se v dnešní době dostane do kolotoče splátek, ani nevědí jak. Splátky půjček řeší dalšími úvěry a ženou se tak do velkých problémů. Z tohoto kolotoče ale lze vystoupit. Díky konsolidaci půjček spojíte své stávající závazky v jeden. Tím významně snížíte splátky a ušetříte na poplatcích a úrocích.

Že jste si z nabídky společnosti FINPO vybrali? Potom už zbývá oslovit jejich úvěrové poradce prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo přímo vyplněním žádosti o úvěr.

FINPO