Financial Solutions

Financial Solutions je společnost působící na českém trhu už od roku 1999. Tvoří ji proškolení úvěroví poradci, kteří jsou schopni zprostředkovat finanční půjčky, úvěry a hypotéky od bankovních i nebankovních společností. Profesionalita, individuální podmínky, spolehlivost – to vše zaručuje společnosti Financial Solutions oblibu a vysoký počet klientů.

Nabídka:

Nebankovní hypotéka – tento produkt lze využít několika způsoby. Lze jím financovat nákup či rekonstrukci nemovitosti, provést konsolidaci stávajících závazků nebo ho využít prostě na cokoliv. Díky ručení úvěru nemovitostí, lze získat až 80% odhadní ceny a není třeba dokládat příjmy. O tuto hypotéku mohou zažádat až 4 lidé, přičemž se nepřikládá důležitost záznamům v registrech dlužníků.

Nebankovní půjčka bez registru – každý, kdo potřebuje půjčit peníze, může zažádat o tento úvěr. Rozhodující je věk 18 let a pravidelný příjem (za který je považován i rodičovský příspěvek a důchodové dávky). Společnost Financial Solutions nekomplikuje schvalování žádostí nahlížením do registru dlužníků. Proto má šanci na pomoc i klient, které jinde odmítli.

Konsolidace a vyplacení exekucí – tímto typem úvěru lze sjednotit všechny stávající závazky v jeden. Tím snížit zatížení rozpočtu a získat výhodnější podmínky. Také je možné vyplatit exekuci a tím odvrátit nepříjemnosti z ní plynoucí. Stačí ručit nemovitostí a to buď vlastní, nebo i prostřednictvím druhé osoby. Výše úvěru tím není omezena, odvíjí se od odhadní ceny.

Společnost Financial Solutions je připravená prostřednictvím svých úvěrových produktů pomoci téměř každému. Díky neprověřování registrů dlužníků zde není nikdo předem odepsán. U některých typů úvěrů není relevantní ani váš příjem, tudíž se vás na něj nikdo nebude ptát. Máte pocit, že vás už všude odmítli? Zkuste to u Financial Solutions.

Financial Solutions