Com Managment

Společnost Com Management nabízí řešení finanční situace klientů pomocí půjček. Jedná se o nebankovní společnost, u které tak mohou úvěr získat i lidé, kteří u banky nepochodili, ať už z důvodu, že jsou zapsáni v registru dlužníků, nebo třeba kvůli věku a příjmu, který pochází „pouze“ z důchodu. Com Management poskytuje oblíbenou půjčku s Kopretinou, která je hlavním poznávacím znakem této společnosti.

Nabídka:

Com Management nabízí hned několik produktů, které jsou odstupňovány podle výše půjčky. Čím vyšší půjčka, tím je potřeba dodat vyšší zajištění.

Základní půjčka do 70 000Kč je právě ta, kde nevadí, když jsme zapsaní v registru dlužníků. A 70 000Kč už je poměrně vysoký úvěr, který u banky se zápisem v registru jen těžko dostaneme. Samozřejmě, maximální výše úvěru je daná tím, co na základě dodaných údajů určí Com Management jako naše maximum.

Do 150 000Kč nabízí podobnou půjčku, ale už s nahlížením do registru dlužníků. O řád vyšší půjčku, až jeden milion korun, je pak možné získat pouze na základě ručení nemovitostí, ale v takovém případě je možná i poměrně komfortní délka splácení až 20 let. S nemovitostmi pak souvisí i poslední služba, kterou Com Management nabízí, tedy oddlužení nemovitosti v exekuci.

Com Managment