CF Servis Czech s.r.o

Společnost CF Servis Czech poskytuje českým občanům pojistné a úvěrové produkty od mnoha společností. Pokud se podíváme na pojištění, najdeme tu životní i neživotní produkty od tří významných pojišťoven na našem trhu – jde o Kooperativu a Českou pojišťovnu, což jsou dvě největší pojišťovny na našem trhu, a nakonec ještě Generali, která sice nezabírá tak velké procento trhu, jako ostatní dvě, ale mimo jiné vlastní právě i Českou pojišťovnu (GeneraliPPF holding). Na našem trhu působí od roku 2006.

Nabídka:

Z neživotního pojištění poskytuje zejména pojištění vozidel, které je velmi lukrativní už kvůli tomu, že povinným ručením musí být pojištěné každé vozidlo provozované na našich silnicích (kromě zákonem daných výjimek).

Příjemné je, že dokáže nabídnout úvěrové produkty bankovních i nebankovních společností. Šanci získat půjčku tak má mnohem více lidí. Nabídka jednotlivých půjček je skvěle seřazená a roztříděná, takže vždy víme, čeho se jednotlivé údaje na stránce CF Servis Czech týkají.

Podobné je to i s hypotékami, které mohou být též bankovní i nebankovní. Další rozčlenění nabízených hypoték můžeme postavit na tom, zda se jedná o hypotéku účelovou, nebo neúčelovou (=takzvanou americkou).
CF Servis Czech nabízí dokonce i velmi oblíbené kreditní karty, se kterými můžeme platit i bez potřebných prostředků, přičemž tento úvěr je možné splatit v poměrně dlouhém bezúročném období bez toho, aniž bychom přeplatili byť o jedinou korunu.

CF Servis Czech s.r.o