Broker CZ

Společnost Broker CZ patří mezi makléřské společnosti, které nabízejí produkty ostatních společností, zejména bankovních. Jde o obdobný systém, jako s pojišťovacími produkty, kdy je vsunutí zprostředkovatele do nákupu služby výhodnější, než když jde o přímý prodej od banky/pojišťovny.

Toho je dosaženo zejména tím, že taková společnost přináší bance/pojišťovně hodně klientů, takže má od této instituce nastaveny lepší podmínky. U Broker CZ jde však hlavně i výběr toho nejvhodnějšího produktu dle představ klienta. Tím, že může analytik Broker CZ pracovat s produkty mnoha bankovních společností, ale i nebankovních společností, je zaručeno, že klient dostane vždy takový produkt, který je pro něj nejvýhodnější. Za tyto služby si Broker CZ neúčtuje žádné poplatky, takže jde o určitou nadstavbu, kterou můžeme, nebo nemusíme využít. Ušetření času je zde výrazné i díky tomu, že makléř podle naší situace vybere ideální produkt a my se tak nemusíme, často zbytečně, získávat produkty, na které buď nedosáhneme, nebo jsou zbytečně drahé.

Nabídka:

Broker CZ nabízí dokonce i hypotéky, včetně neúčelových, což jde ruku v ruce s nabídkou nemovitostí, které Broker CZ přímo vlastní. Díky tomu neplatíte Broker CZ, ani nikomu jinému, žádné poplatky, jako je tomu u realitních kanceláří. Nabídka však není příliš pestrá a soustředí se pouze na Prahu a její okolí, což je však zároveň nejlukrativnější oblast v ČR.

Broker CZ