AE

Společnost AE Finance na náš trh vstoupila již v roce 1999. Její specializací jsou nebankovní půjčky, kterých nabízí celou plejádu. Důležitým prvkem je, že nenahlíží do registru dlužníků, což je při její specializaci na oddlužení zcela zásadní.

Spadnout do registru dlužníků je velmi snadné a nebankovní společnosti, včetně AE Finance k tomu přihlížejí. Společnosti AE Finance tak stačí jiné, mnohem materiálnější záruky. Jde především o doložitelný příjem a o ručení nemovitostí, tedy dvě zdaleka nejsilnější záruky toho, že klient své závazky bude bezproblémově platit.

Nabídka:

Dalo by se tedy říct, že AE Finance poskytuje hlavně americké hypotéky, které se od těch standardních liší zejména tím, že jsou neúčelové. Nemusíme tedy peníze používat na řešení bytových potřeb, ale je zcela na nás, na jaké věci je použijeme. Spadá sem i taková nepříjemnost, jako je vyplacení nemovitosti z exekuce, což je velmi časté.

Kromě těchto produktů nabízí AE Finance i financování formou leasingu, což je časté především u nákupu nových motorových vozidel.

Délka působení na českém trhu dává AE Finance poměrně silné postavení v porovnání s menšími poskytovateli nebankovních půjček, což se projevuje na kvalitě jejích služeb i šíři produktů.

AE